Dystrybutor wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych – o nas

KRT to firma specjalizująca się w dostarczaniu uszczelek, profili oraz innych wyrobów gumowych i metalowo-gumowych. Nasza siedziba mieści się w Tarnowskich Górach na Śląsku, jednak staramy się docierać do klientów w całej Polsce. Przedsiębiorstwo powstało dzięki doskonałej znajomości branży gumowej. Zdobyte doświadczenia i konsekwencja w działaniu pozwalały poszerzać nasze asortyment i możliwości produkcyjne. Nowoczesne technologie, zwłaszcza te dotyczące druku 3D, stawiają nas w szeregu firm innowacyjnych, stosujących w produkcji uszczelek i innych artykułów z gumy oraz tworzyw sztucznych najnowsze światowe trendy.

Czym się zajmujemy?

Staramy się zaspokoić potrzeby rynku, zwłaszcza przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego, we wszelkiego rodzaju wyroby wykonane z gumy i tworzyw sztucznych. Zapewniamy bogaty asortyment uszczelek zarówno firmy Yawal, jak i pochodzących od innych producentów. Zajmujemy się dystrybucją płyt wykładzinowych i wykładzin podłogowych głównie do obiektów o charakterze przemysłowym, wycieraczek obiektowych oraz profili silikonowych i gumowych. Wykonujemy elementy drobne oraz o dużej wadze i wielkich gabarytach.

Jeśli w naszej bogatej ofercie nie znajdziecie Państwo potrzebnego produktu, to jesteśmy w stanie wykonać go dla Was na specjalne zmówienie. Możemy zaprojektować, wycenić i wdrożyć do produkcji element, którego Państwo poszukujecie. Przyjmujemy zarówno zlecenia na wielkie serie, jak i na jednorazową produkcję. Proponujemy krótkie terminy uruchomienia produkcji oraz dogodne warunki współpracy. Zajmujemy się również gumowaniem elementów metalowych, czyli procesem przedłużającym żywotność części maszyn narażonych na długotrwałe tarcie i zapewniającym większą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz chroniącym przed skrajnymi temperaturami, korozją i niektórymi szkodliwymi substancjami. Specjalizujemy się w połączeniach i wyrobach metalowo-gumowych.

wyroby z tworzyw sztucznych
button

Jesteśmy otwarci na wdrażanie nowych artykułów wg życzenia klienta

button

Służymy fachową poradą techniczną i szybką realizacją od fazy projektu po finalny produkt.

button

Zapewniamy transport naszych wyrobów na wskazany adres oraz rzetelny serwis
i gwarancję

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!