Węże z tworzywa sztucznego

Oferujemy węże z tworzywa sztucznego, w tym z gumy, których producentami są uznane polskie i zagraniczne marki takie jak Stomil, Fagumit, Semperit, Manuli i wiele innych. Węże, które sprzedajemy, znajdują zastosowanie niemal we wszystkich działach przemysłu, w rolnictwie, usługach, ogrodnictwie, a także w użyciu domowym.

 

Dostępne rodzaje węży z tworzywa sztucznego:

– hydrauliczne, także trudnopalne i antyelektrostatyczne

– do paliw i olejów

– do kwasów i zasad

– do układów hamulcowych

– do wody

– do pary wodnej

– do tynkowania i piaskowania

– do fekaliów

– do przemysłu spożywczego

– do dojarek i transportu mleka

– do ogrodnictwa

– do gazów technicznych

– do sprężonego powietrza

– do zastosowań specjalnych

Zalety węży gumowych

Węże z tworzywa sztucznego mają wiele zalet: są wytrzymałe i elastyczne, a do tego działają niezawodnie nawet wtedy, gdy mamy do czynienia z wysokim ciśnieniem. Przy właściwej eksploatacji mogą być w użytku bardzo długo. Węże z tworzywa sztucznego szczególnie przydają się napełnianiu i opróżnianiu różnego rodzaju zbiorników, również dużych cystern. W niektórych branżach np. spożywczej z racji na stały kontakt z żywnością węże gumowe muszą spełniać szczególne wymagania oraz posiadać specjalne certyfikaty bezpieczeństwa. Z kolei, gdy węże są używane do przesyłu gorących płynów, tworzywo sztuczne, z którego zostały wykonane, musi wytrzymywać również tego rodzaju obciążenia. Zapewniamy, że nasze węże przemysłowe z tworzywa sztucznego spełnią wszystkie Państwa wymagania.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą wykładzin gumowych oraz wycieraczek przemysłowych. W sprawie szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszym biurem.