Wycieraczki obiektowe

wycieraczki obiektowe

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wycieraczek. 

W zależności od natężenia ruchu i warunków pracy polecamy kilka typów wycieraczek.

Polecamy dobrej jakości wycieraczki tekstylne, aluminiowe, wycieraczki przemysłowe i maty winylowe. Zapewnią komfort użytkowania nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych – do -40 stopni Celsjusza. Są odporne na ścieranie, zgniatanie, a nawet na ruch wózków towarowych. Elementy antypoślizgowe zapewniają doskonałą przyczepność stóp i chronią stopy przed poślizgnięciem.

Oferujemy wycieraczki do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Wypełnienie gumowe oferujemy w kolorach: czarnym, szarym oraz w kolorze ceglastym. Istnieje także możliwość dowolnego zestawienia wkładek czyszczących w obrębie jednej wycieraczki dzięki, któremu staje się ona uniwersalna.

Polecamy również winylowe maty basenowe, maty na schody oraz wycieraczki winylowe – dopasowane do rozmiarów przeznaczonego na nie wpustu, które znajdą swe miejsce wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania wycieraczki o profilach aluminiowych, a gdzie zachodzi potrzeba zastosowania trwałej i funkcjonalnej wycieraczki, cechującej się korzystną ceną.